Komfortowe mieszkanie M3 w Rydułtowach

Mieszkanie na sprzedaż
195 000,00 PLN , Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Rydułtowy , Plebiscytowa
Rok budowy:
1968
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
GH206146
Cena za m2:
5 131,58 PLN
Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Lokal znajduje się na 4. piętrze niskiego, ocieplonego bloku, w spokojnej i cichej okolicy, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury.

Parametry nieruchomości:

  • Powierzchnia użytkowa: 38 m²
  • Rodzaj nieruchomości: mieszkanie M-3
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / niski blok
  • Dodatkowo: do mieszkania przynależy piwnica

Rozkład pomieszczeń:

  • salon z aneksem kuchennym
  • sypialnia / duży pokój
  • łazienka
  • przedpokój
  • piwnica
Opis:

Mieszkanie o powierzchni 38 m² posiada funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń. Pokoje są nieprzechodnie, co zapewnia komfort i prywatność. Lokal jest jasny i przytulny, a jego układ sprawia, że doskonale sprawdzi się jako miejsce do zamieszkania lub inwestycja pod wynajem.

W mieszkaniu zamontowane są okna PCV, a ciepła woda pochodzi z obiegu. W cenie nieruchomości pozostają meble kuchenne oraz pozostałe wyposażenie.

Koszty utrzymania:

Czynsz: ok. 700 zł (na 2 osoby, wraz z ogrzewaniem wody)

Atuty nieruchomości:

  • mieszkanie M-3 - 2 pokoje
  • niski, ocieplony blok
  • piwnica w cenie
  • duży parking bezpośrednio przed budynkiem
  • zadbana klatka schodowa, domofon
  • spokojna okolica, z dala od głównej drogi
  • funkcjonalny układ, pokoje nieprzechodnie
  • niskie koszty utrzymania

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w dogodnej części Rydułtów, w pobliżu: