Dom z charakterem - perła w koronie Zebrzydowic!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 700 000,00 PLN , Pow. 341 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
341 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Rybnik Zebrzydowice , Cypriana Kamila Norwida
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
GH719352
Powierzchnia działki:
2 077 m2
Cena za m2:
4 985,34 PLN
Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się charakterem, lokalizacją i niepowtarzalnym klimatem.

Luksusowe materiały wykończeniowe:

• Stolarka okienno-drzwiowa z egzotycznego drewna Merbau - odporna na wilgoć i uszkodzenia
  • Podłogi: drewno dębowe i jesionowe w pokojach, trawertyn w pozostałych pomieszczeniach
  • Dachówka ceramiczna oraz eleganckie kręcone schody z jesionu
Nowoczesne technologie i rozwiązania:

  • Ogrzewanie gazowe z miejskiej sieci + podłogowe na parterze i grzejniki na piętrze
  • Kominek gazowy o mocy 24 kW
  • Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
  • System bezpieczeństwa: alarm, wideo domofon, instalacja pod monitoring
  • Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Przestronny i funkcjonalny układ:

  • Parter: Salon z tarasem, kuchnia z spiżarnią, sypialnia, łazienka, garderoba
  • Piętro: Gabinet, pokój z garderobą, łazienka z jacuzzi, ukryta pralnia
  • Garaż dwustanowiskowy z bezpośrednim dostępem z domu
Otoczenie sprzyjające relaksowi:

  • Działka obsadzona krzewami gwarantująca prywatność
  • Bliskość Cysterskich Kompozycji Krajobrazowych Rud Wielkich - idealne na spacery i rowerowe wyprawy
  • Cicha i spokojna okolica z dogodnym dojazdem do centrum Rybnika
Dodatkowe atuty:

  • Meble antyczne wliczone w cenę nieruchomości
  • Stan do zamieszkania od razu po zakupie
Lokalizacja:

  • Spokojna dzielnica Zebrzydowice z łatwym dostępem do infrastruktury: szkoły, przychodnie, apteki, sklepy