Zrealizuj swoją wizję idealnego domu

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
560 000,00 PLN , Pow. 120 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
120 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gogołowa , Leśna
Rok budowy:
2025
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
GH401955
Powierzchnia działki:
579 m2
Cena za m2:
4 666,67 PLN
Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerklan. To wyjątkowa lokalizacja, która zapewnia szybki dostęp do szkoły, sklepów, stacji benzynowej oraz wjazdu na autostradę A1 - idealne połączenie komfortu życia i wygodnej komunikacji.

Nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego domu z możliwością wykończenia według własnego gustu, w miejscu zapewniającym ciszę, a jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury.

Najważniejsze informacje

  • Powierzchnia całkowita: 120 m²
  • Powierzchnia użytkowa: 117 m²
  • Powierzchnia działki: 579 m²
  • Liczba pokoi: 4
  • Dom piętrowy
  • Ogrzewanie podłogowe w całym domu
  • Piec gazowy dwufunkcyjny
  • Wszystkie media podłączone

Rozkład pomieszczeń

  • przestronny i jasny salon z miejscem na jadalnię
  • otwarta kuchnia
  • toaleta
  • pomieszczenie gospodarcze
  • przedpokój
  • wyjście na taras i ogród
  • Duże przeszklenia zapewniają bardzo dobre doświetlenie wnętrz i poczucie przestrzeni
Piętro:

  • trzy ustawne pokoje z możliwością powiększenia jednego
  • dwie łazienki + dodatkowa toaleta
  • sypialnia główna z prywatną łazienką

Działka i otoczenie

Działka o powierzchni 579 m² daje duże możliwości aranżacyjne - idealna przestrzeń pod ogród, taras lub strefę relaksu.
Spokojna okolica i zabudowa jednorodzinna zapewniają prywatność oraz komfort codziennego życia.

Standard i wyposażenie